T-Max ile Uzman Lojistik Hizmeti

Uzman Lojistik Hizmeti

T-MAX projelendirmesi yapılan işlerde alüminyum ve alaşımları kusursuz kaynak teknolojisi ile işleyerek müşterilerinin kendine özel ihtiyaçlarına mali ve teknik avantajlar sağlar.

T-MAX, yüksek mühendislik hizmeti ile bugüne kadar yüzlerce değişik kapasitelerde silonun montajını ve devreye alınmasını gerçekleştirmiştir.

T-MAX sahip olduğu deneyim sayesinde işletmenize doğru silo seçenekleri ve hacimleri sunabilir. Uygun maliyetle maksimum verim elde etmenizi sağlar.

 

Profesyonel Nakliyat (1)

Profesyonel Nakliyat (2)

 

T-MAX ister mono ister iki bölmeli, ister Özel ebatlı Alüminyum Silolar olsun tecrübeli ekip üyelerimizle yerinizde sizi ziyaret eder, makine parkurunuzda keşif yaptıktan sonra size en uygun olabilecek çözümü öneririz.

T-MAX tüm silo ihtiyaçlarınızda, ihtiyaçların projelendirme, tedarik ve devreye alınmasında en özgün hizmetle müşterilerinin yanındadır. Bu şekilde tek merkezden mühendislik, imalat, lojistik, kurulum, teknik isterleri kontrolle yerinde devreye alma ve kurulum sonuçlandırması ile anahtar teslim çözümleri size sorunsuz olarak teslim ederiz.

 

Profesyonel Nakliyat (3)

Profesyonel Nakliyat (4)

Profesyonel Nakliyat (5)