Hakkımızda...

tmax
 
 
Kalite, hız, verimlilik...
T-MAX'in, plastik sektöründe üretkenliği (enjeksiyon, ekstruder, şişirme, PET makineleri...), verimi ve ürün kalitesini arttıracak tüm önemli çevre ekipmanlarını bu web sitemizde bir arada toplanmış bulacaksınız. Plastik ve kauçuk sektöründe 1992 yılından beri TEPRO Makine olarak faaliyette bulunan firmamız, T-MAX markası altında verim artışı sağlayacak yardımcı ekipman ve otomasyon sistemlerini, tek çatı altında müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. İhracat ve ithalatta kazandığımız tecrübe ile, yurtdışı projeleriniz için hızlı ve sorunsuz ihracat imkanı sunabileceğimiz gibi, yurtiçi teşvikli mal çekimleriniz için de maliyet avantajı sağlayabilmekteyiz.
 

about

about

Sürekli AR-GE faliyetleri
Türkiye şartlarında kazandığımız uzun yılların tecrübesi ile detaylı AR-GE faaliyetleri yürüterek, size özenle seçilmiş, en verimli ekipmanları sunabilmenin gururunu yaşamaktayız.

Amacımız, istikrarlı ve ekonomik fiyat politikamız ile, size rekabetin kayda değer şekilde yaşandığı plastik sektöründe önemli bir rekabet avantajı sağlamaktır.

T-MAX ekipmanları ile daha fazla hammadde işleyebilecek, azami derecede geri kazanım ile daha az fire vereceksiniz. Otomasyon sistemlerinin kullanımı ile işçilik maliyetleriniz düşeceği gibi, proses güvenliğiniz artacak ve mükemmel mamuller elde edeceksiniz.
Firmamız, mevcut tesisinizin iyileştirmesine yönelik belirli noktalar için ekipman temin edebileceği gibi, yeni inşa edilecek veya yeniden dizayn edilecek tesisler için anahtar teslim projeler üretebilmektedir.


Sürekli Teknik Servis Desteği

Uzman teknik ekibimiz ihtiyaçları sahada hassasiyetle tespit ederek, temin edeceğiniz ekipmanları en verimli şekilde kullanımınıza sunacaktır. Üretiminizin kesintisiz sürebilmesi için deneyimli servis elemanlarımız kesintisiz (7 gün / 24 saat) destek vermektedir.

Stoktan teslim ürünlerimiz ile, işletmenizin verimini beklemeksizin artırın ve hizmetinizde bulunan geniş yedek parça stoklarımızın huzurunu yaşayın.

Uzun ömürlü ve dayanıklı T-MAX ekipmanlara yapacağınız yatırımlar, işletmenize kısa sürede kazanç olarak geri dönecektir.