09 Barlı Mıknatıs

 

Huninin ve kurutma cihazının içine konulacak T-Max mıknatıs sayesinde vidalarınıza zarar verecek olan metal parçaların malzemenize kaçmasını engellemiş olur. Yapacağınız bu küçük yatırım sayesinde makinenizde meydana gelebilecek büyük arızaların önüne geçilmiş olunur. 

 

TX-DB-150 Kurutma Cihazı

 

Aşırı yüklemelere karşı platin kontaklı manyetik kontaktör sayesinde düşük bakım giderleri ve uzun ömürlü kullanım. Elektronik ısı kontrolörü sayesinde, sistem ısısı hassas biçimde kontrol altında tutulmaktadır. Emniyet termostatı sayesinde, sistem emniyeti sağlanmaktadır.

 

Kuru Hava Jeneratörü 160H

 

Her türlü sıcak havalı kurutma cihazları ile kullanılır. Mevcut kurutmalarınıza sonradan da adaptasyon edilebilir. Hammadde, masterbatch vb. katkı malzemelerinin homojen karışımlarının elde edilmesi ve imalat işlemine hazır hale getirilmesi için idealdir.

Kalıp Kanalı

 

Kalıp kanalları basit bir ev süpürgesi ile dahi rahatlıkla temizlenir ve katların arasında kir biriktirmez. Kalıp kanalları yan çıkışları ile birlikte 18 standart boydadır. Kalıp kanallarından geçen parçalar bir konveyörün veya bir kutunun içine düşmelidir.

900G4 Hammadde Yükleme

 

5adet otomatik yükleme haznesi. Bir ana kontrol ile değişik kapasitelerdeki yükleme haznelerini kontrol eder. Maliyeti düşürürek, işletme içinde yer kazandırır. Full otomatik mikro işlemci ile komple sistemi denetler.

 

Chiller

 

Kalıplarınızı buz gibi yapıyoruz. İşletme için kullanılmaya uygun, enerjiden maksimum tasarruf sağlar.

900G2 Hammadde Yükleme

 

2adet otomatik yükleme haznesi. Bir ana kontrol ile değişik kapasitelerdeki yükleme haznelerini kontrol eder. Maliyeti düşürürek, işletme içinde yer kazandırır. Full otomatik mikrokompütür kontrollü ile sistemi denetler.