Katalog Talep Formu

Online katalog talebiniz için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Formu doldururken girmiş olduğunuz telefon numaranız ve mail adresiniz üzerinden dijital kataloğumuz size gönderilecektir.
T-MAX

Sürekli Teknik Servis Hizmeti

T-MAX’te, satış sonrası teknik servis ve yedek parça hizmetlerimizle uluslararası kalite standartlarını benimsiyoruz. Müşterilerimizin projeleri ve üretim süreçlerinin kesintisiz ilerlemesi bizim için en önemli önceliktir.

Deneyimli ve uzman 25 kişilik teknik ekibimiz, ihtiyaçlarınızı sahada büyük bir dikkatle belirleyip, ekipmanların en etkin şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Üretiminizin sürekliliği için, servis ekibimiz haftanın her günü, günün her saati (7/24) aralıksız destek sunmaktadır.

Stoktan hemen teslim edebildiğimiz ürünlerimizle işletmenizin verimliliğini bekleme süresi olmaksızın artırıyor, geniş yedek parça portföyümüzle de üretim sürecinizin sorunsuz devam etmesini sağlıyoruz. T-MAX ekipmanlarına yapacağınız yatırımlar, dayanıklılık ve uzun ömürlülükleri sayesinde işletmenize kısa sürede maddi kazanç olarak dönüş yapacak. Bu hizmet anlayışımızla, işletmenizin her zaman yanındayız, süreçlerinizi en verimli şekilde desteklemeye devam ediyoruz.

18 'den fazla

Ülkede

1365 +

Proje

T-MAX MAKİNE ve OTOMASYON SİSTEMLERİ
T-MAX SATIŞ SONRASI

Neden T-MAX ?

01

Her biri alanında profesyonel ve her geçen gün gelişimini sürdüren ekip

02

Makine ve ekipman sektöründe tecrübe ile dolu 30 yıl

03

Dünyanın önde gelen makine ve ekipman markalarının tek çözüm ortağı