HABERLER

MOTAN - COLORTRONIC: GREINER PACKAGING GMBH NAKİL VE DOZLAMA TEKNOLOJİSİ

MOTAN – COLORTRONIC: GREINER PACKAGING GMBH NAKİL VE DOZLAMA TEKNOLOJİSİ

haberin devamı

PlastEurasıa 2018

5-8 Aralık 2018 tarihleri arasında Tüyap Kongre Merkezi' nde gerçekleşen PlastEurasia 2018 Plastik Endüstrisi fuarına katıldık.

haberin devamı

TULIPACK' IN DA TERCİHİ T-MAX ÜRÜNLERİ

Plastik ve Ambalaj Sektörünün Vazgeçilmezi T-MAX ! [Tulipack Fabrika Müdürü – Arman Kamil BAYRAK - Makine Yüksek Mühendisi]

haberin devamı

RFID Teknolojisi ile Şifreli Malzeme Tahsisi

METROCONNECT U/C ile motan-colortronic' ten yeni kaplin sistemi! Yeni kaplin sistemi METROCONNECT U/C ile motan-colortronic vakumlama işlemi için isteğe bağlı olarak şifresiz (METROCONNECT U) veya şifreli (METROCONNECT C) RFID teknolojisiyle yüksek kalitede, manuel bir kaplin istasyonu sunmaktadır.

haberin devamı

Tepro Makine - Panasonic Eco Solutions Türkiye İş Ortaklığı Hız Kesmeden Devam Ediyor...

Panasonic Eco Solutions grubuna bağlı olarak faaliyet göstermeye başlayan VİKO' nun kurumsal kimlik ve ünvan değişikliğini kapsayan önemli değişim geçtiğimiz günlerde Hyatt Regency Oteli' nde düzenlenen lansmanda şirketin iş ortakları ile paylaşıldı. Bu önemli gecede VİKO iş ortağı olarak Tepro Makine de yerini aldı.

haberin devamı

Plastik Enjeksiyon Prosesinde Mükemmellik Semineri Gerçekleştirildi

PAGDER tarafından düzenlenen 'Plastik Enjeksiyon Prosesinde Mükemmellik Semineri Tepro Makine' nin de katkılarıyla 23 Mayıs 2017 tarihinde İstanbul' da gerçekleşti. Dünya devlerinin danışmanı Prof. Dr. Andy Routsis; tam gün süren seminer boyunca, plastik enjeksiyon prosesindeki dünyaca ünlü bilimsel işleme metotlarını Türk…

haberin devamı

Regloplas 2017 İhracat Ödülünü Kazandı

REGLOPLAS 18 Mayıs 2017 İhracat Ödülü'nü kazandı. St. Gallen'den 55 yıllık bir aile şirketi olan Regloplas AG, plastik ve kalıp döküm sektöründeki nişleriyle dünya çapında bir başarı yakaladı. Bugün Regloplas, İsviçre Global Enterprise'ın (S-GE) Dış Ticaret Forumunda 2017 İhracat Ödülü ile tanınmıştır. Jüri,…

haberin devamı

PlastEurasia 2017 Fuarına Katıldık...

6-9 Aralık 2017 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Kongre Merkezi' nde gerçekleşen PlastEurasia 2017 Plastik Enjeksiyon Fuarı' nda başta T-MAX olmak üzere distribütörlüğünü yaptığımız tüm markalarımız ile Tepro Makine olarak yerimizi aldık. Bizleri bu fuarda da yalnız bırakmayan tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

haberin devamı
Bu web sitesi kullanıcı tecrübenizi iyileştirmek, sosyal medyalar için fonksiyonlar sunmak, içerikler ve ilanları kişiselleştirmek ve web sitemize erişimleri analiz etmek için çerezler kullanır. Ayrıca sosyal medya, reklam ve analiz partnerlerimizi, web sitemizi kullanımınız hakkında bilgilendiriyoruz. Web sitemizi kullanmaya devam ederseniz bunları kabul etmiş sayılırsınız.